1 2 >

ŞAMDAN & MUMLUK

Şamdan Modelleri ve Şamdan Mumluklar İle Ortamlarınıza Şık ve Zarif Bir Dokunuş

Evleri dekore ederken şamdan mumluk gibi aksesuarlardan yardım alınır. Salonların bir köşesinde ya da şöminenin önünde kullanılan şamdanlar hoş ve zarif görüntüleri ile etkileyici dekorasyonlar yapılmasına imkân tanır. Ambiyansın daha şık ve zarif bir hale gelmesini sağlayan şamdan modelleri ile evlerinizi farklı bir havaya sokabilirsiniz. Romantik, çekici ve etkileyici ayaklı şamdan modelleri ile tarzınızı mumlar yoluyla misafirlerinize yansıtabilirsiniz. Dekoratif olarak öne çıkan bir parça olmasının yanı sıra şamdanlar aynı zamanda ortamı ışıklandırmanıza da yardımcı olur. Elektrik kesintisi gibi beklenmeyen durumlar yaşandığında kolay ulaşılabilir bir yerde olan mumluk çeşitleri ile etrafı kısa sürede aydınlatabilirsiniz. Görsel ve işlevsel olarak sunduklarından dolayı şamdan modelleri ev içi dekorasyonda oldukça önemli bir yere sahiptir. Dikkat çekici tasarımlarıyla şamdan modelleri pek çok kişinin ilgisini cezbetmeyi başarır. Evlerinizde farklı ve değişik bir hava yakalamak istiyorsanız, Chakra'da bulunan şamdan modellerine göz atabilirsiniz.

Dekorasyonunuza Uygun Şamdan Mumluk Seçimi

Şamdan seçiminde bulunurken göz önünde bulundurmanız gereken bazı kriterler bulunur. Öncelikle şamdanı yerleştireceğiniz alanı belirlemeli, tercihinizi o alanın sahip olduğu özelliklere göre şekillendirmelisiniz. Mumluğu koyacağınız bölgenin etrafındaki eşyaların renk ve tarzlarını göz önünde bulundurarak ürünler arasından bir tercihte bulunmalısınız. Örneğin şamdanı salonun köşesinde, etrafında camdan objelerin bulunduğu bir yerde sergilemeyi düşünüyorsanız cam mumluk modelleri arasından bir seçim yapmanız tavsiye edilir. Etraftaki objeler ile uyumlu bir şamdan seçiminde bulunarak eşyaların daha bütün hale gelmesini sağlayabilir, daha hoş bir görünüm elde edebilirsiniz. Yemek masasında sergilemek için bir şamdan tercih etmeyi düşünüyorsanız da modellerin boyutuna dikkat etmeniz gerekir. Yemek masalarında çok büyük ya da küçük kalan şamdanlar ile istediğiniz görüntüyü yakalamakta zorlanabilirsiniz. Bu tip istenmeyen durumların önüne geçmek içinse ürünlerin altında yazan ölçülere dikkat etmeli, alanınıza uygun boyut alternatiflerinden birini seçmelisiniz. Ortamın genel olarak nasıl dekore edildiğini ve hangi boyutlardaki şamdanın sizin için uygun olduğunu belirledikten sonra modern tarzda mı yoksa nostaljik esintiler barındıran antika şamdan modellerinden mi istediğinize karar vermelisiniz. Chakra'nın sunduğu çeşitlilik içinde istediğiniz boyut, malzeme, tarz ve renkteki ürüne zorlanmadan ulaşabilir, evlerinizi istediğiniz gibi dekore etmeye başlayabilirsiniz. Ayrıca şamdan mumluklarınızı taze kokular yayan Chakra’nın kalite farkını gözler önüne seren kokulu mum çeşitleri ile de tamamlayabilirsiniz.

Chakra Şamdan Modelleri İle Şık Sofralar

Özel günlerinizi şamdan çeşitleri ile daha hoş ve zarif bir hale getirebilirsiniz. Masanın ortasında bulunan ve ortamla eşsiz bir şekilde uyum sağlayan büyük şamdan çeşitleri yemeğinizin havasını anında değiştirebilir. Loş ve ışığın az olduğu bir ortamda sıcak bir ışık yayan şamdanlarla romantik ve mistik bir atmosfer yaratabilirsiniz. 5 kollu şamdan modelleri tek başına masanın bütün dekorasyon ihtiyacını karşılayacak özelliklere sahiptir. Gümüş şamdan gibi farklı çeşitleri bulunan 5 kollu modeller, zarif ve hoş duruşları ile yemek sofralarının daha etkileyici bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Yılbaşı organizasyonlarında kullanılabilecek fener modelleri ya da romantik bir akşam yemeğini süsleyecek zarif bir şamdan gibi onlarca farklı ürüne Chakra kalitesi ile kısa sürede erişebilirsiniz. Ürünlere göz gezdirdiğinizde 5 kollu şamdanın dışında 3lü şamdan ya da tek halinde satışa sunulan ayaklı şamdan modelleri ile karşılaşabilirsiniz. Her biri kendi içinde zarif ve şık bir duruş sergileyen şamdan modelleri arasından istediğiniz tarzdakini kolaylıkla bulabilirsiniz.

Dekoratif Şamdan Modelleri

Şamdanlar farklı materyal ve tasarımlar ile birbirinden ayrılır. Chakra'da kristal şamdan çeşitlerinden metal şamdan modellerine kadar pek çok farklı ürün ile karşılaşabilirsiniz. Kristal şamdanlar aynı anda hem klasik hem de çağdaş olmayı başaran dekoratif eşyalar arasında yer alır. Zarafeti kristalin eşsiz görünümünden gelen ürünler, salonlarda ya da vitrinlerde sıklıkla tercih edilir. Metal şamdanlar ise kristal olanlara göre daha modern tasarımlarla karşınıza çıkar. Çarpıcı bir renge ve hoş çizgilere sahip olan modeller genç yetişkin fark etmeksizin her yaş grubundan kullanıcının evinde değerlendirdiği parçalar içinde bulunur. Cam mumluklar ise karşınıza şeffaf ya da çok renkli modeller ile çıkar. Bardak şeklindeki mumluklardan şamdanlara kadar pek çok farklı model ile evlerinize hoş ve orijinal bir görünüm katabilirsiniz. Evinizde boş kalan bir alanınız varsa ve oraya ne koyacağınıza karar veremiyorsanız, mumluklar her zaman iyi bir alternatif olarak karşınıza çıkar. Mutfaklardan salonlara kadar evin her yerinde dekorastif amaçlar ile kullanılan şamdanlara Chakra kalitesi ile kısa sürede sahip olabilirsiniz. Şamdan mumluklarınızı tamamlayacak dekoratif mum çeşitlerine de mutlaka göz atmalısınız.

Cam Şamdan ve Mumluk Modelleri

Camın doğal yapısı sayesinde egzotik bir görünüm kazanan cam şamdan modelleri ev içi dekorasyonunda en çok kullanılan parçalardan biridir. Zarif, havalı ve zevkli duruşa sahip olan cam şamdanlar her ortama kolay bir şekilde adapte olabilmeleri ile de sıklıkla tercih edilir. Yemek masalarından dresuarların üzerine kadar evinizin her yerinde cam şamdanları kullanabilirsiniz. Ürünlere göz attığınızda ayaklı mum modellerinden büyük teraryum fanusu şeklindeki mumluklara kadar pek çok farklı tasarım olduğunu görebilirsiniz. Farklı ve çarpıcı tasarımlara sahip olan mumluklar ile evlerinizde kendinize özel alanlar yaratabilir, misafirlerinize etkileyici sunumlar yapabilirsiniz. Kalabalık bir organizasyona yapacaksanız cam mumluklarla ortamın hoş bir görünüm almasını sağlayabilirsiniz. Geniş bir kullanım alanına sahip olan cam şamdan ve mumluk modellerine Chakra üzerinden ulaşabilir, evlerinizi yeni baştan tasarlamaya başlayabilirsiniz.